OK

 

Fritstående

 

 

 

 

TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 kmFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/MC210CSTP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km<br/><br/>Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 15 kilometer. Mål(BxDxH): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030445
TP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 131Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/TXM431-LRTP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 13111-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10kmNoneTrue6935364021887
TP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, LC, 850mFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/TXM431-SRTP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, LC, 850m11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK SFP+-modul(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, LC, 850m, 300mNoneTrue6935364021870
TP-LINK mediakonverter, RJ45 (100Base-TX) til SC singlemode (100Base-FFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/MC112CSTP-LINK mediakonverter, RJ45 (100Base-TX) til SC singlemode (100Base-F11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK mediakonverter, RJ45 (100Base-TX) til SC singlemode (100Base-FX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm, 20km, grå<br/><br/>Mediekonverter til at tilslutte fiber til et almindeligt TP-netværk eller omvendt. Op til 20 km.<br />9/125µm.<br /> Mål (BxDxH): 73x94x27mm.NoneFalse6935364030421
TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 MbpsFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/MC200CMTP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps<br/><br/>Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. <br /> Op til 0,55 kilometer med 50/125 kabel, 0,22 km med 62,5/125 kabel. 850 nm. <br /> Mål(BxDxH): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030438
TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 kmFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/MC110CSTP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km<br/><br/>Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. Op til 20 kilometer. Mål(BxDxH): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030407
TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 kmFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/MC100CMTP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km<br/><br/>Mediakonverter til at kunne lave fiber til TP eller omvendt. <br />Op til 2 kilometer. <br />62,5/125.<br />Mål(BxDxH): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030391
TP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15kmFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/MC220LTP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15km11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK, Fiber SFP - TP (RJ45), 1000 Mbps, 15km<br/><br/>Mediekonverter til at lave fiber til TP eller omvendt med hjælp af SFP-moduler som gør at man kan ændre og justere afhængeligt af hvilken applikation man vil bruge omvandleren til.<br /> Op til 15 km.<br />Mål (BxDxH): 73x95x27 mm.NoneFalse6935364030476
TP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single ModeFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/MC111CSTP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseTP-LINK, 10/100 RJ45 to100M Single Mode<br/><br/>Mediekonverter til at tilslutte fiber til et almindeligt TP-netværk eller omvendt. Op til 20 km.<br />9/125µm.<br /> Mål (BxDxH): 73x94x27mm.NoneFalse6935364030414