OK

 

SFP-moduler

 

 

 

 

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for allFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/DEM-312GT2D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all17-12-2018 06:06:3631-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00False <BODY>D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all</BODY>NoneFalse790069332494
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/DEM-211D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - op til 2 km - 1310 nm - for DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[D-Link SFP 100 Mbps Interface Converters (Mini GBIC) er transceivere, der forbinder switches med SFP-slots med 100 Mbps fibernetværk og giver forbindelser med høj hastighed via det fiberoptiske kabel. Den høje ydeevne gør det muligt at foretage pålidelig dataoverførsel inden for korte, mellemlange og lange afstande for bygninger, fabriksanlæg, uddannelsesområder, bynet- og Telco/bredbåndsnetværksapplikationer.]]><br /></body>NoneFalse790069298127
D-Link 100cm stacking cable for DGS-3120, -3300, DXS-3300 seriesFalsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DEM-CB100D-Link 100cm stacking cable for DGS-3120, -3300, DXS-3300 series11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link - Stacking-kabel - 4 x InfiniBand (han) til 4 x InfiniBand (han) - 1 m - for DGS 3324SR, 3324SRi; xStack DXS-3326GSR, DXS-3350SR<br>NoneFalse790069262463
D-Link 3M SFP+ Direct Attach Stacking CableFalsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DEM-CB300SD-Link 3M SFP+ Direct Attach Stacking Cable11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link Direct Attach Cable - Stacking-kabel - SFP+ til SFP+ - 3 m - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069361814
D-Link 50cm stacking cable for DGS-3120, -3300, DXS-3300 seriesFalsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DEM-CB50D-Link 50cm stacking cable for DGS-3120, -3300, DXS-3300 series11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link - Stacking-kabel - 4 x InfiniBand (han) til 4 x InfiniBand (han) - 50 cm - for DGS 3224SR<br>NoneFalse790069262449
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 seriesFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/DEM-410XD-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DEM-410X - Ekspansionsmodul - 10 GigE - for L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024<br>NoneTrue790069286797
D-Link DEM-CB300Falsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DEM-CB300D-Link DEM-CB30011-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link - Stacking-kabel - 4 x InfiniBand (han) til 4 x InfiniBand (han) - 3 m - for xStack DGS-3120-24PC, DGS-3120-24SC, DGS-3120-24TC, DGS-3120-48PC, DGS-3120-48TC<br>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silverFalsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DIS-S301SXD-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Fiber Transciever for up to 550 meter installations</P> <P>• Single-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 to 85°C operating temperature</P></BODY>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 2K, Multi-Mode Fiber, silverFalsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DIS-S302SXD-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 2K, Multi-Mode Fiber, silver11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 2K, Multi-Mode Fiber, silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Fiber Transciever for up to 2 kilometer installations</P> <P>• Multi-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 to 85°C operating temperature</P></BODY>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, silverFalsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DIS-S310LXD-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, silver11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX Fiber Transciever for up to 10 kilometer installations</P> <P>• Single-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 to 85°C operating temperature</P></BODY>NoneTrue
D-Link SFP-modul (mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 131Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/DEM-310GTD-Link SFP-modul (mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 13111-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link SFP-modul (mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10kmNoneFalse790069248146
D-Link SFP-modul (mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/DEM-311GTD-Link SFP-modul (mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850n11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link SFP-modul (mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nm, 550mNoneFalse790069248153
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300mFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/DEM-431XTD-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DEM 431XT - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 m - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353130
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10kmFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/DEM-432XTD-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DEM 432XT - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-LR - op til 10 km - for D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353208
D-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking CableFalsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DEM-CB100SD-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking Cable11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking Cable<br/><br/>Dette kabel passer også switchene: DGS-1510-20, -28, -52, -28P og 28XNoneTrue790069361708
DEM-CB50CXP, D-Link 120G CXP 50cm Stacking CableFalsehttps://www.deltaco.dk/varemærke/d-link/sfp-moduler/DEM-CB50CXPDEM-CB50CXP, D-Link 120G CXP 50cm Stacking Cable11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseDEM-CB50CXP, D-Link 120G CXP 50cm Stacking CableNoneTrue790069372568