OK

 

Mediekonvertere

 

 

 

 

SFP 10/100/1000 BASE-T Copper TransceiverFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/gbic-sfp-modules/DGS-712SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver19-04-2017 04:05:2131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - for DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552<br>NoneTrue790069356117
D-Link, 19" monteret chassie til 16 mediakonvertere, 2U, sortFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/DMC-1000D-Link, 19" monteret chassie til 16 mediakonvertere, 2U, sort11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link, 19" monteret chassie til 16 mediakonvertere, 2U, sort<br/><br/>Mål (BxDxH): 415x390x89mm.NoneFalse790069258503
D-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/DMC-810SCD-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 130011-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10km<br/><br/>Mediakonverter til at konvertere fiber til TP eller omvendt. <br />Mål(BxDxH): 88x120x25mm.NoneFalse790069241727
D-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 13Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/DMC-515SCD-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1311-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link mediakonvertere, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1310nm, 15km<br/><br/>Mediakonverter til at konvertere fiber til TP eller omvendt. <br />Mål(BxDxH): 88x120x25mm.NoneFalse790069241864
D-Link mediakonvertere, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nmFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/DMC-700SCD-Link mediakonvertere, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link mediakonvertere, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm, 550m<br/><br/>Mediakonverter til at konvertere fiber til TP eller omvendt. <br />Mål(BxDxH): 88x120x25mm.NoneFalse790069242021
D-Link mediakonverter, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/DMC-300SCD-Link mediakonverter, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 130011-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link mediakonverter, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2km<br/><br/>Mediakonverter til at konvertere fiber til TP eller vice versa.<br />Mål(BxDxH): 88x120x25mm.<br /><br />NoneFalse790069241826
SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver - Up to 10Gbps bidirectional data liFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/modulbaseret/DEM-410TSFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver - Up to 10Gbps bidirectional data li11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DEM 410T - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - op til 30 m<br>NoneTrue790069442353
40GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M - Quad Small FormFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/DEM-QX01Q-SR440GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M - Quad Small Form11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DEM QX01Q-SR4 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode - 850 nm<br>NoneTrue790069415319
40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km - Quad Small Form-PlugFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/modulbaseret/DEM-QX10Q-LR440GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km - Quad Small Form-Plug11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DEM QX10Q-LR4 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm<br>NoneTrue790069390630
10/100/1000 to SFP Standalone Media ConverterFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/DMC-G01LC10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DMC G01LC - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-ZX, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC)<br>NoneTrue790069415982
4 x 40Gbps QSFP+ Expansion Module for DXS-3600-32S - 4 x 40Gbps QSFP+Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/netværksprodukter/mediekonvertere/fritstående/DXS-3600-EM-4QXS4 x 40Gbps QSFP+ Expansion Module for DXS-3600-32S - 4 x 40Gbps QSFP+11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00FalseD-Link DXS-3600-EM-4QXS - Ekspansionsmodul - 40 Gigabit LAN - for DXS 3600-16S, 3600-32S<br>NoneTrue790069379857