OK

 

 

 

DELTACO Slimport til HDMI-kabel, USB Micro B han - HDMI 19-pin han, 1mlifetimeSLIM-1002-K.pdfSLIM-1002-K.pdfSLIM-1002-KDELTACO367340004693543False

 

 

 

 

 

 

DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70Km, Single-Mode (Svarer til 3Co17-08-2018 04:44:53SFP-3C0085637156886Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-3C008DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70Km, Single-Mode (Svarer til 3CoDELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70Km, Single-Mode (Svarer til 3Com 3CSFP97)<br/><br/><br />Svarer til 3Com 3CSFP97False7340004691662
DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, 1310TX/1550RX, 20km, Single-Mode (Svarer t17-08-2018 04:42:11SFP-3C0105637156888Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-3C010DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, 1310TX/1550RX, 20km, Single-Mode (Svarer tDELTACO SFP 100BASE-BX10-U, 1310TX/1550RX, 20km, Single-Mode (Svarer til 3Com 3CSFP86)<br/><br/><br />Svarer til 3Com 3CSFP86False7340004691686
DELTACO SFP+ 10GBASE-LR, LC, 1310nm 10Km, Single-mode29-06-2018 10:53:15SFP-AL0015637156889Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-AL001DELTACO SFP+ 10GBASE-LR, LC, 1310nm 10Km, Single-mode <BODY><P>DELTACO SFP+ 10GBASE-LR, LC, 1310nm 10Km, Single-Mode (Equivalent to Alcatel SFP-10G-LR-AL)</P> <P>• Equivalent to Alcatel SFP-10G-LR-AL</P></BODY>False7340004691693
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Svarer til Cisco31-12-1899 23:00:00SFP-C00035637156892Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-C0003DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Svarer til CiscoDELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Svarer til Cisco GLC-SX-MM)<br/><br/><br />Svarer til Cisco GLC-5X-MMFalse7333048007438
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Svarer til Cis31-12-1899 23:00:00SFP-C00045637156893Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-C0004DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Svarer til CisDELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Svarer til Cisco GLC-LH-SM)<br/><br/><br />Svarer til Cisco GLC-LH-SMFalse7340004691778
DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Svarer til31-12-1899 23:00:00SFP-C00065637156894Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-C0006DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Svarer tilDELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Svarer til Cisco SFP-GE-S)<br/><br/><br />Svarer til Cisco SFP-GE-SFalse7340004691792
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Svarer31-12-1899 23:00:00SFP-C00075637156895Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-C0007DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (SvarerDELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Svarer til Cisco GLC-LH-SM)<br/><br/><br />Svarer til Cisco GLC-LH-5M<br /><br />False7340004691808
DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM (Svarer ti17-08-2018 04:42:38SFP-C00085637156896Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-C0008DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM (Svarer tiDELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM (Svarer til Cisco SFP-GE-Z)<br/><br/><br />Svarer til Cisco SFP-GE-ZFalse7340004691815
DELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode (Svarer til Cisco G17-08-2018 04:43:19SFP-C00135637156901Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-C0013DELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode (Svarer til Cisco GDELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode (Svarer til Cisco GLC-FE-100ZX)<br/><br/><br />Svarer til Cisco GLC-FE-100ZXFalse7340004691860
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km (Svarer til Cisco GLC-B31-12-1899 23:00:00SFP-C00165637156904Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-C0016DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km (Svarer til Cisco GLC-B <BODY>DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km, DOM (Svarer til Cisco GLC-BX-D)<BR><BR><BR>Svarer til Cisco GLC-BX-D</BODY>False7340004691891