OK

DELTACO is a Nordic brand launched by SweDeltaco in 2006.

The brand has grown rapidly thanks to its wide range of products, competitive prices and is today both well-known and popular. DELTACO has several sub-brands in different categories: Mobility, PRIME, B2B and Gaming, Mobility (is for people on-the-go) being one of the largest categories. DELTACO products are thoroughly tested in order to fulfil all European Union requirements and offers end consumer support with 5-year warranty.

 

 

 

DELTACO Kompositvideokabel, 1xRCA han - han, 3mFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/kompositvideo/MM-101DELTACO Kompositvideokabel, 1xRCA han - han, 3m11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO Kompositvideokabel, 1xRCA han - han, 3m<br/><br/>Et dobbeltskærmet kompositvideokabel til tilslutning mellem f.eks. en computer og et TV. Kan også bruges til at tilslutte f.eks. en spillekonsol til en Plasma-/LCD-skærm.lifetimeFalse7340004633396
DELTACO Lydkabel, 2xRCA han - han, 2mFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/lyd/rca/han-han/MM-110DELTACO Lydkabel, 2xRCA han - han, 2m11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO Lydkabel, 2xRCA han - han, 2m<br/><br/>Til tilslutning mellem f.eks. DVD og reciever eller CD-afspiller og forstærker.lifetimeFalse7340004633488
DELTACO strømforsyning, 100-240V AC 50/60Hz til 5V DC, <b>3A</b>, 1,5Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/el-artikler/strømadaptere/5v/PS05-30ADELTACO strømforsyning, 100-240V AC 50/60Hz til 5V DC, <b>3A</b>, 1,511-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO strømforsyning, 100-240V AC 50/60Hz til 5V DC, <b>3A</b>, 1,5m, sort<br/><br/>Kompakt strømadapter med minimal standby-förbrug og LED som viser om strømmen modtages.<br /><br />• Polaritet: plus i midten.<br />• Stikkets inder-/ydrediameter: 2,1/5,5mm, dyb: 12mm.<br /> <br />Mål uden vægstik (BxDxH): 46x93x35mm5 yearsFalse7340004661849
DELTACO PRME DisplayPort monitorkabel, 20-pin ha - ha, guldpletteredeFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-displayport/DP-1010-KDELTACO PRME DisplayPort monitorkabel, 20-pin ha - ha, guldpletterede11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00 <BODY>DELTACO PRME DisplayPort monitorkabel, 20-pin han - han, guldpletterede stik, ledere af ren kobber, 1m, sort <P>This cable is certified with the DisplayPort 1.2 standard which means it manages all the specifications that is mentioned under DisplayPort 1.2. <A href="https://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort#Resolution_and_refresh_frequency_limits_for_DisplayPort" target=_blank>click here</A> to see the specifications. DisplayPort 1.3 and 1.4 can officially today not be tested against but once it can we will immediately have our cables certified to it.</P></BODY>lifetimeFalse7340004674047
DELTACO, USB 2.0 kabel Type A han - Type B han, guldpletterede stik, lFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/retail-indpakning/usb-2-0/USB-218S-KDELTACO, USB 2.0 kabel Type A han - Type B han, guldpletterede stik, l11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00 <BODY>DELTACO, USB 2.0 kabel Type A han - Type B han, guldpletterede stik, ledere af ren kobber, 2m, sort<BR><BR>Et helt normalt USB-kabel som anvendes mellem computer og hub, printer, scanner, eksterne kabinetter, etc. <P>This cable is certified for the USB 2.0 Specifikation by the USB-IF organization and has a bandwidth of 480 Mb/s <A href="http://www.usb.org/kcompliance/view/catalog_search/sselect_item/process/refresh?dev_categories=All%20Categories&referring_url=http%3A//www.usb.org/kcompliance/view&hispeed=all&retail_categories=All%20Categories&profile=9d05a3da1c8a703f0f6a7affe173e5d679c956ca&step%3Aint=2&tab_data_namespace=02316374A78Xy2TMON0&sitemlist_batch_size%3Aint=100&sitemlist_batch_start%3Aint=1" target=_blank>click here</A> to se the full list of USB-IF certified Deltaco cables</P></BODY>lifetimeFalse7340004627319
DELTACO, USB 2.0 kabel Type A han - Type B han 3mFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/retail-indpakning/usb-2-0/USB-230-KDELTACO, USB 2.0 kabel Type A han - Type B han 3m11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00 <BODY>DELTACO, USB 2.0 kabel Type A han - Type B han 3m<BR><BR>Et helt almindeligt USB-kabel som bruges mellem computer og hub, printer, scanner, eksternt kabinet etc. <P>This cable is certified for the USB 2.0 Specifikation by the USB-IF organization and has a bandwidth of 480 Mb/s <A href="http://www.usb.org/kcompliance/view/catalog_search/sselect_item/process/refresh?dev_categories=All%20Categories&referring_url=http%3A//www.usb.org/kcompliance/view&hispeed=all&retail_categories=All%20Categories&profile=9d05a3da1c8a703f0f6a7affe173e5d679c956ca&step%3Aint=2&tab_data_namespace=02316374A78Xy2TMON0&sitemlist_batch_size%3Aint=100&sitemlist_batch_start%3Aint=1" target=_blank>click here</A> to se the full list of USB-IF certified Deltaco cables</P></BODY>lifetimeFalse7340004627296
DELTACO PRIME USB 2.0 kabel Type A han - Type B han, <b>aktiv</b>, 15mFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/deltaco-prime/USB-EX15MDELTACO PRIME USB 2.0 kabel Type A han - Type B han, <b>aktiv</b>, 15m11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO PRIME USB 2.0 kabel Type A han - Type B han, <b>aktiv</b>, 15m, sort<br/><br/>Aktiv USB-kabel som foreksempel kan anvendes mellem computer og hub, printer, scanner, eksternt kabinet etc.lifetimeFalse7340004675662
DELTACO PRIME, DisplayPort monitorkabel, 20-pin han-han, 3m, sortFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-displayport/DP-1030DELTACO PRIME, DisplayPort monitorkabel, 20-pin han-han, 3m, sort11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00 <BODY>DELTACO PRME DisplayPort monitorkabel, 20-pin han - han, <B>3m</B>, sort<BR><BR>This cable is certified with the DisplayPort 1.2 standard which means it manages all the specifications that is mentioned under DisplayPort 1.2. <A href="https://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort#Resolution_and_refresh_frequency_limits_for_DisplayPort" target=_blank>click here</A> to see the specifications. </BODY>lifetimeFalse7340004649618
DELTACO USB 3.0 kabel Type A han - Type A han, guldpletterede stik, leFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/retail-indpakning/usb-3-0/USB3-230-KDELTACO USB 3.0 kabel Type A han - Type A han, guldpletterede stik, le11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO USB 3.0 kabel Type A han - Type A han, guldpletterede stik, ledere af ren kobber, 3m, blå<br/><br/>Klarer en overføringshastighed på maks 4,8Gbit/s.<br />A-stikket er bagudkompatibelt med USB 2.0 tilslutninger.<br />A-stikkene har 9 pins.lifetimeFalse7340004673767
DELTACO DisplayPort til Mini DisplayPort monitorkabel, 20-pin han - haFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-mini-dp/DP-1110DELTACO DisplayPort til Mini DisplayPort monitorkabel, 20-pin han - ha11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO DisplayPort til Mini DisplayPort monitorkabel, 20-pin han - han, <b>1m</b>, hvidlifetimeFalse7340004654322
DELTACO DisplayPort til Mini DisplayPort skærmkabel, 20-pin han-han,Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-mini-dp/DP-1110-KDELTACO DisplayPort til Mini DisplayPort skærmkabel, 20-pin han-han,11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO DisplayPort til Mini DisplayPort skærmkabel, 20-pin han-han, <b>1m</b>, hvid<br/><br/><br />Vægt: 39glifetimeFalse7333048000088
DELTACO Displayport forlængerkabel, 20-pin han - hun, <b>1m</b>Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-displayport/DP-1210DELTACO Displayport forlængerkabel, 20-pin han - hun, <b>1m</b>11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO Displayport forlængerkabel, 20-pin han - hun, <b>1m</b>lifetimeFalse7340004655329
DELTACO DisplayPort til HDMI monitorkabel med lyd, 20-pin han - 19-pinFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-hdmi/DP-3050DELTACO DisplayPort til HDMI monitorkabel med lyd, 20-pin han - 19-pin11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO DisplayPort til HDMI monitorkabel med lyd, 20-pin han - 19-pin han, guldpletterede stik, ledere af ren kobber, sort, 5m, sortlifetimeFalse7340004652625
DELTACO lydkonverter fra digital til analog, S/PDIF coaxial og ToslinkFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/lyd-billede/signalhåndtering/lyd/DG-ANDELTACO lydkonverter fra digital til analog, S/PDIF coaxial og Toslink11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO lydkonverter fra digital til analog, S/PDIF coaxial og Toslink til 2xRCA, sort<br/><br/>En lydkonverter med støjfri konvertering både til hjemme- og professionelt brug. Du kan vælge om du vil konvertere digitale signaler med coaxial eller fiberoptisk kabel til to RCA-udgange. <br /><br />• Håndterer 32, 44.1, 48 og 96kHz sample rate i 2 4 bits.<br /><br />Lydkonverter og 5V strømforsyning medfølger i pakken.<br /><br />Mål(BxDxH): 41x51x26mm. <br />5 yearsFalse7340004682523
DELTACO DisplayPort til DVI-D Single Link monitorkabel, 20-pin han - 1Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/displayport/displayport-dvi/DP-2010DELTACO DisplayPort til DVI-D Single Link monitorkabel, 20-pin han - 111-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00 <BODY>DELTACO DisplayPort til DVI-D Single Link monitorkabel, Full HD i 60Hz,  20-pin han - 18+1-pin han, guldbelagt stik, ledning af ren kobber,1m, sort</BODY>lifetimeFalse7340004650317
DELTACO strømskinne med <b>6xCEE 7/4 udtag</b>, 1xCEE 7/7 tilslutningFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/10"-19"-produkter/skab-stativtilbehør/strømskinner/GT-8628DELTACO strømskinne med <b>6xCEE 7/4 udtag</b>, 1xCEE 7/7 tilslutning11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO strømskinne med <b>6xCEE 7/4 udtag</b>, 1xCEE 7/7 tilslutning, 19" 1U, 3m kabel, sort<br/><br/>Strømskinne til 19" rackmontering. <br /><br /> 4000W maks <br />Kæledyrs beskyttet<br /><br /> Mål (BxDxH): 482,6x44,5x44,4mm.<br />Pakken indeholder: Strømskinne, møtrikker og M6 skruver. <br />5 yearsFalse7340004678687
DELTACO HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI Type A han - HFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/hdmi/1-4-mini-hdmi/HDMI-1026DELTACO HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI Type A han - H11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI Type A han - HDMI Mini han, guldplateret, 2m, sort<br/><br/>HDMI-kabel med HDMI Mini stik til at koble mellem to enheder.<br /><br />HDMI High Speed with Ethernet<br />- Guldbelagt stik<br /> -Kobber ledning<br />- HDMI 1.4<br />- Ultra HD<br />- 2m<br />lifetimeFalse7340004669395
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7mFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-67DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7mlifetimeFalse7340004666615
DELTACO Lydkabel, 2,5mm stereo han - 2x2,5mm stereo hun, 1m, sortFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/lyd/2-5mm/y-kabel/MM-199ADELTACO Lydkabel, 2,5mm stereo han - 2x2,5mm stereo hun, 1m, sort11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO Lydkabel, 2,5mm stereo han - 2x2,5mm stereo hun, 1m, sortlifetimeFalse7340004656203
DELTACO strømforsyning, 100-240V AC 50/60Hz til 12V DC, <b>2A</b>, 1,Falsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/el-artikler/strømadaptere/12v/PS12-20ADELTACO strømforsyning, 100-240V AC 50/60Hz til 12V DC, <b>2A</b>, 1,11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO strømforsyning, 100-240V AC 50/60Hz til 12V DC, <b>2A</b>, 1,5m, sort<br/><br/>Kompakt strømadapter med minimal standby-forbrug og LED som viser om strømmen modtages.<br /><br />• Polaritet: plus i midten.<br />• Stikkets inder-/ydrediameter: 2,1/5,5mm, dyb: 12mm.<br /> <br />Mål uden vægstik (BxDxH): 46x93x35mm5 yearsFalse7340004661610
DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode (Svarer til D-LINFalsehttps://www.deltaco.dk/kategorier/deltaco/kabler-adaptere/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-DL004DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode (Svarer til D-LIN11-11-2011 09:11:1131-12-1899 23:00:0031-12-1899 23:00:00DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode (Svarer til D-LINK DEM-314GT)<br/><br/><br />Svarer til D-LINK DEM-314GT5 yearsFalse7340004692096